Akordiyon Bariyeri Nedir? Avantajları Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?
  1. Ana Sayfa
  2. Püf Noktaları

Akordiyon Bariyeri Nedir? Avantajları Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

0

Akordiyon bariyer, erişimi caydırmak veya gerektiğinde girişi reddetmek için geniş alanları kapatmak amacıyla kullanılır. Son derece hareketli oldukları için bir anda ihtiyaç duyulan yerlere taşınabilir ve hızlı bir şekilde koruma ve güvenlik sağlayabilirler.

Dahası, Akordiyon bariyer soldan sağa daha geniş bir alanı kapsayacak şekilde genişletilebilir ve bu da onları inşaat işleri, bakım, okul koridorları, havaalanları ve daha fazlası için uygun hale getirir. Bu zorlu taşınabilir bariyerler 2,2 metre genişliğe kadar uzayabilir ve bir alanı anında kapatmaya yardımcı olabilir.

Açık havada kullanılıyorsa, her bariyer tartılmasına yardımcı olmak için su ile doldurulabilir. Kullanılmadığında, bu Akordiyon bariyer kendi içine katlanabilir ve neredeyse bir gitar kılıfı gibi görünmesini sağlayan bir taşıma kolu ile donatılmıştır. Bariyerleri araç veya yaya bariyeri olarak kullanın.

İçindekiler

Taşınabilir ve Kalıcı Akordiyon Bariyer

Bir kişi, barikat alanını kolayca tanımlamak için akordiyon bariyeri veya birden fazla Akordiyon bariyer taşıyabilir ve konuşlandırabilir.

Ana özellikler

  1. Basit yapı güzel görünümlü ve kaliteli
  2. Çeşitli projelerde kolay kullanımı için hafif ve hareketli
  3. Çok yönlü renkler seçilebilir ve diğer isteğe bağlı renkler gerekebilir
  4. Her bariyerde kilit ve tekerlek fren vardır
  5. Tüm bariyerler sırayla veya daire şeklinde bağlanabilir

Akordiyon Kapılarının Avantajları

Akordiyon bariyer, yüksek mukavemet, sağlam bariyer ve esnekliğin benzersiz bir karışımını sunar. Genişletilmesi ve geri çekilmesi kolaydır, bariyerin sadece belirli zamanlarda gerekli olduğu ancak konuşlandırıldığında yayaların eğilmesine veya üzerine tırmanmasına izin vermeyecek konumlar için idealdir.

Akordiyon Bariyerler

Katlanır bariyerler genellikle daha küçük siperleri veya açık rögarları çevrelemek için tasarlanmıştır. İşçilerin ve halkın gaz, drenaj, elektrik veya telekom altyapısı için açık kapaklara veya kazılara tökezlemesini önlemek için yardımcı olmak.

Akordiyon bariyeri bazen “katlanır bariyerler” olarak adlandırılır, çöktüğünde kompakt boyuttadır. Bu nedenle, araçlar için bol miktarda yer bırakırken bir minibüste kolayca taşınabilecekleri için hizmet ve bakım şirketleri tarafından kullanım için idealdirler. Bu nedenle, telekom ve ülkenin dört bir yanındaki kaldırımlardaki su erişim noktalarının etrafında kullanılan bu katlanır engellerin çoğunu sık sık göreceksiniz.

Hangi boyutta akordiyon bariyeri almalıyım?

Bir kare olarak veya bir çalışma alanının etrafında bir çevre oluşturmak için kullanılabilirler. Katlanır bariyerler genellikle UV stabilize edilmiş plastikten yapılır. Bu nedenle PERKOTEK  bariyerleri güneşte solmaz veya kırılgan hale gelmez. Soğuk ortamlarda da bırakılmaya uygundurlar.

Retro yansıtıcı şeritlerle donatılırlar. Bu yansıtıcı işaretler ve canlı renkler, katlanır bariyerleri ortak alanlarda kullanım için ideal hale getirir.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın