5 Basit Adımda Ask Fm Hesap Silme İşlemi
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Makaleleri

5 Basit Adımda Ask Fm Hesap Silme İşlemi

0

Ask Fm hesap silme işlemi 5 basit adımda yapılabilir. Ask Fm, herkesin gençliğinde girdiği ve büyüdüğünde de pişmanlık yaşadığı bir platform. Ergenliğin vermiş olduğu enerji ile verilen cevaplar, silinmek ister. Bu nedenle de Ask fm nasıl silinir? Sorulur. Bu sorunun cevabını detayları ile işledik. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Ask Fm Hesap Nasıl Silinir?

Ask. FM hesap kalıcı silme adımlarını birazdan birlikte inceleyeceğiz. Fakat bilmelisiniz ki bu adımlar öyle göründüğü kadar zor değil. Sırayla adımları takip ettiğinizde hem hesabınız ortadan kalkıyor hem de aktif olarak görünürlüğünüz siliniyor. Bunu yapmak için;

  • Adım 1: Hesap silme işlemini başlatabilmek için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Önce Google ya da herhangi bir tarayıcı üzerinden ask. FM’e giriş yapıyoruz.
  • Adım 2: Şimdi kullanıcı adı ve parolamızı kullanarak hesabımızı açıyoruz.
  • Adım 3: Diğer sosyal platformlarda da olduğu gibi burada da ayarlar sekmesi üzerinden tamamen silmek mümkün değil. Bu yüzden girişi gerçekleştirdikten sonra tamamen silme işlemini yapabilmek için ask. FM silme link kısmı olan buraya gelmelisiniz.
  • Adım 4: Bağlantıya tıkladıktan sonra hesap silme ekranı ile karışılacaksınız. Uyarı metnini gördüğünüzde şifrenizi girmeniz gerekiyor.
  • Adım 5: “Ask. FM’den Çık” yazan kısma gelin. Ask.fm hesabınızı silmek için gerekli işlemleri başlatacaktır. Hesabınız 20 günlük dondurma sürecine giriş yapmış oluyor. 30 gün içerisinde hiç girmezseniz tamamen silinecektir.

Ask Fm Hesap Silinmiyor Ne Yapmalıyım?

Ask FM hesap silme adımlarını sırasıyla yaptıktan sonra büyük ihtimalle 30 gün içerisinde hesabınız kapanacak. Eğer kapanmadığını düşünüyorsanız 30 gün sonra ask. FM şikayet var ya da ask. FM support kısmından destek alabilirsiniz.

Ask Fm Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Hesap dondurmak için de yukarıda anlattığımız adımları sırayla yaparsanız 30 gün boyunca hesabınız dondurulmuş olacaktır. 30 gün içerisinde yeniden geri dönmeniz gerekiyor yoksa hesabınızın silineceğini unutmayın.

Hesap Silindikten Sonra Yeniden Açabilir Miyim?

Ask. FM hesap kapatma işlemini yaptıktan sonra sıfırdan hesap almanız gerekiyor. Zaten 30 günlük süre de size bu yüzden tanınıyor. Eğer vaz geçerseniz ya da pişman olursanız o zaman yeniden giriş yapıp hesabınızı kurtarabilirsiniz.

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın