İnceleme Bloglarının En İyisi buldumZ
 1. Ana Sayfa
 2. Alışveriş

İnceleme Bloglarının En İyisi buldumZ

0

Internet üzerinde doğru ve güvenilir bilgi edinmek, günümüzde internet kullanıcılarının en büyük sorunu. Aradığı veya almak istediği ürünü araştıran biri, birçok farklı siteden farklı bilgiler edinebilir ancak bu kafasını karıştırmaktan başka işe yaramaz. Çoğu zaman, “keşke tüm aradığım ürün ve hizmetlerin incelemelerinin yayınlandığı bir site olsa” diye düşünür. İşte BuldumZ.com bu ihtiyaca eksiksiz olarak cevap veren tek inceleme blogu olarak karşımıza çıkıyor.

BuldumZ, 15 farklı kategori ve bu kategorilere dağılmış sayısız ürün ve hizmet incelemesi ile, alışveriş yapacak veya sadece meraktan ürün araştıracak kişilere büyük kolaylık sağlıyor. Tek bir tuşla kategoriler arasında dolaşabilir, yaz için ailecek gidebileceğiniz bir kamp alanı ararken bir yandan da en iyi macera filmleri listesine göz atıp, akşam ne izleyeceğinize karar verebilirsiniz. Kısaca, BuldumZ sizin için inceler, size sadece okuyup karar vermek kalır.

İçindekiler

BuldumZ Kategorileri

Birçok değişik alanda ürün ve hizmet inceleyen BuldumZ, 15 geniş kategoriye sahiptir. Bu kategoriler şu şekildedir:

 1. Dil Okulları
 2. En İyi Siteler
 3. Ev Eşyaları
 4. Film & Dizi
 5. Genel (diğer kategorilerde yer almayan zengin içerik)
 6. Kamp Alanları
 7. Kırtasiye
 8. Kişisel Bakım
 9. Kişisel Gelişim
 10. Kozmetik
 11. Kripto Paralar
 12. Pet Shop
 13. Teknoloji
 14. Vitaminler
 15. Yiyecek & İçecek

Gördüğünüz gibi BuldumZ, gündelik hayatta işimize en çok yarayacak ürün ve hizmetlerin kategorilerini tespit edip, uzman kadrosu ve özenli editörleri ile size her konuda incelemeler hazırlamaktadır. BuldumZ, aynı zaman Türk internet dünyasının en iyi listeleme siteleri arasında hızla yükselen bir blogdur.

BuldumZ Nasıl Çalışıyor?

Google gibi bir arama motorunun nasıl çalıştığını biliyorsanız, BuldumZ için de benzer şeyleri söyleyebiliriz. Gelin, bu çok detaylı inceleme ve araştırma sürecini birlikte inceleyelim ve bu güzel inceleme blogu nasıl meydana geliyor öğrenelim:

 • BuldumZ editörleri, hakkında hazırlanacak inceleme konusunu tespit etmek için, arama trendlerini inceler ve ürünü / hizmeti tespit eder.
 • İlgili ürün veya hizmetle ilgili alt trendler araştırılır, en çok aratılan (merak edilen) ve puanlanan ürün / hizmetler bir taslak haline getirilir.
 • Daha sonra, bu ürünler hakkında AI (yapay zeka) algoritmaları kullanılarak birden fazla parametre gözetilerek fiyat / performans ilişkisi üzerine bir rapor hazırlanır. Bu rapora göre ürünler / hizmetler ön elemeden geçirilir.
 • Elemeden geçen ürün veya hizmetler, kategori editörleri tarafından tekrar incelenir ve tüketiciyi sıkmayacak bir format ile yeniden ve bizzat editörler tarafından yazılarak son haline kavuşturulur.
 • Artık elinizde, sayısı 10 ile 25 arasında değişen, fiyat – performans ve kullanıcı deneyimi gibi alanlarda piyasanın en iyisi olan ürünler / hizmetler kalır. Bunların arasından gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz.

Ürünü Buldum, Nereden Almalıyım?

BuldumZ sayesinde aradığınız ürünü buldunuz ancak hangi satıcıdan alacağınıza karar veremediyseniz, ürünü en avantajlı fiyat ve teslimat seçeneği ile size teslim edebilecek satıcıların bağlantılarını da sitede bulmanız mümkün.

Bu sayede, ürününüzün kargoda kaybolma veya hasarlı gelme riskini de en aza indirip, kullanıcı deneyiminizi en üst seviyeye çıkarma şansını, BuldumZ size ücretsiz olarak sunuyor.

Sağlığınız Emin Ellerde

BuldumZ ile sadece cebinize uygun ürün veya hizmet bulmakla kalmaz, sağlığınızı da korursunuz. Örneğin BuldumZ üzerinden “en iyi su markası” diye arama yaptığınızda, size piyasada bulabileceğiniz en sağlıklı 15 su markasını, analiz değerleri ile birlikte sunar.

buldumz sagliginizi korur
BuldumZ, sağlığınızı korur.

Başka bir örnek ise, patili dostlarımızın sağlığı ile ilgili. Kendi canımızdan ayrı görmediğimiz, mutlu ve sağlıklı olmaları için elimizden gelen her şeyi yaptığımız kedilerimiz için en iyi ve sağlıklı konserve kedi mamalarını yine BuldumZ üzerinden bulabilir, bu mamaların besin değerleri ile barındırdıkları vitaminleri öğrenebilirsiniz. BuldumZ, size tam bir yaşam deneyimi sunar.

Kripto Paralarda da Güvenilir

Dünya gündemini bir süredir işgal eden kripto para dünyasına girmek istiyor ancak siber dünyada hangi borsaya veya hangi kripto paraya (coin) güveneceğinizi bilemiyorsanız, BuldumZ burada da imdadınıza yetişiyor. En güncel kripto para incelemeleri ve tüyoları için ilgili kategoriyi inceleyebilir, dünyaca ünlü kripto para analistlerinin nokta atışı tahminlerinden faydalanabilirsiniz.

BuldumZ ile kripto para dünyasını incelerken, birçok farklı ve güncel kripto paranın en hesaplı hangi borsadan alınabileceğini, cüzdanınızı nasıl güvende tutabileceğinizi ve kripto para düşüşlerinde / yükselişlerinde nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Bu püf noktaları ile, panik satışları yapmaktan kurtulacak, ayı piyasası, balina alarmı gibi konseptlere hakim olacaksınız.

buldumz kripto paralar

Haydi, Kampa Gidiyoruz!

Ülkemizde son yıllarda popüler ve hesaplı bir tatil alternatifi haline gelen kampçılık hakkında internet üzerinde yeterli bilgi maalesef yok. Bu konudaki eksikliği fark eden BuldumZ yöneticileri, kamp tatili seven kişilerin güvenli ve konforlu bir tatil geçirebilmesi için Türkiye’nin dört bir yanından 100’ün üzerinde kamp alanını inceledi ve tüm detaylarıyla sizler için hazırladı. Üstelik, bu kamp alanlarını incelemekle kalmadı, rezervasyon yaptırabileceğiniz iletişim bilgilerini ve kamp alanlarının tüm özelliklerini de iyi bir inceleme blogu olarak sizlere sundu.

Okullar Açıldı, İhtiyaçlar Tamamlandı Mı?

Okullar açıldı ancak birçok veli, pahalı kırtasiye fiyatlarından yakınıyor. BuldumZ.com yöneticileri de, el yakan kırtasiye fiyatlarını inceleyerek çocuklarınız için en sağlıklı ve kaliteli kırtasiye alternatiflerini inceledi. En iyi kırtasiye ürünü listeleri de, elbette BuldumZ’da.

BuldumZ’da Ne Bulurum?

BuldumZ’da bulabileceklerinizi üstteki başlıklarda kısaca anlatmaya çalıştık. Ancak, BuldumZ’da bulabileceğiniz her şeyi yazmaya kalksak, ne biz bu yazıyı tamamlayabilirdik, ne de siz tek seferde okuyabilirdiniz. Gelin, bu sefer de sayıları aylık 300.000’i geçen internet kullanıcılarının BuldumZ’da ne bulduğunu birlikte inceleyelim:

 • en iyi dövmeciler
 • akustik gitar markaları
 • kpss kursları fiyatları
 • dürbün markaları
 • en iyi şarap markaları
 • ikinci el eşya satan siteler
 • abiye satan mağazalar
 • en iyi rondo doğrayıcı hangisi
 • kripto para analistleri
 • müzik yapma programı

Listede, Google’da yapılan ve BuldumZ’a yönlenen aramalardan sadece birkaçını görüyorsunuz. BuldumZ, tüm bu konularda en detaylı inceleme listeleri ve sayısız seçenekle, en doğru tercihtir.

Günümüzde tüketim alışkanlıkları, hızlı ve düşünmeden tüketime yönlenmiş durumda. Televizyonda, radyoda veya internet sitelerinde karşımıza çıkan her reklam bize daha fazla tüketmemizi, daha fazla satın almamızı öğütlemekte. Oysa sınırlı para ile ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan biz tüketicilerin her gördüğümüzü değil, ihtiyacımız olan ürün ve hizmetleri almaya ihtiyacımız var. BuldumZ.com, tam burada devreye girerek, sınırlı para ile yapılabilecen en iyi alışveriş seçeneklerini tüketiciye sunuyor.

Ev ekonominize katkıda bulunarak, tasarruf oranlarınızı artırıyor ve paramızın hem cebimizde, hem de ülkemizde kalmasını sağlıyor.

BuldumZ Ücretli Mi?

BuldumZ, premium bir hizmet sunmasına rağmen tamamen ücretsizdir. Ziyaretçilerine sunduğu tüm incelemeler ve tanıtımlar, herhangi bir ücret veya üyelik talep edilmeden sunulmaktadır.

Tamamen profesyonel ve alanlarında uzman kişilerden oluşan kadrosu ile BuldumZ, hesaplı, kaliteli ve sağlıklı ürünleri / hizmetleri siz değerli internet kullanıcıları ile buluşturmayı amaçlayan bir inceleme blogu olarak yayın yapıyor. Gündelik yaşamda işinize yarayacak her türlü ürün ve hizmet için, BuldumZ’a bakabilir, site içinde arama yapabilir ve hatta iletişim formu ile BuldumZ yöneticilerinden ilginizi çeken konulara eğilmelerini talep edebilirsiniz.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın