Kartvizit Şeklinde USB Bellek
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar

Kartvizit Şeklinde USB Bellek

0

Kartvizit USB bellek, iş bilgilerini içeren kişiselleştirilmiş bir flash bellektir. Geniş tasarım alanı sayesinde üzerinde isim ve logo gibi detaylar yer alır.

Kartvizit USB bellek nedir? Kartvizit USB bellek, bir USB belleğin iş kartviziti bilgileriyle kişiselleştirilmiş halidir. Geniş bir özelleştirme alanı olduğundan USB belleğin üzerinde isim, unvan ve çalışılan şirkete ait bir logo yer alabilir.

Kartvizit USB bellek çeşitli türlerde olabilir. Kullanıcıların isteğine göre yapısal ve tasarımsal olarak farklılaştırılabilirler. Örneğin, USB belleği cüzdan gözlerinden birinin içine sığabilecek şekilde kart olarak tasarlayabilmek mümkündür.

Kartvizit USB bellek ne işe yarar?

Kartvizit şeklinde USB bellek sayesinde hem iş bilgilerinizin yer aldığı hem de USB bellek olarak kullanabileceğiniz bir donanıma kavuşabilirsiniz. Kartvizit şeklindeki USB bellek çok yönlü olur ve onu cüzdanına yerleştirerek kolayca taşımayı başarabilirsiniz.

USB bellek görevi gören bir kartvizitle insanlar üzerinde olumlu izlenimler bırakabilirsiniz. Her kullanıldığında markanız akıllara gelebileceğinden tanıtım için etkilidir. Uçtan uca tasarımı sayesinde marka bilinci oluşturmak için idealdir.

Kartvizit USB türleri

Firmanız için promosyon USB bellek arayışınız varsa size özel tasarımla birlikte sahip olabileceğiniz kartvizit şeklinde USB Bellek ürünü ideal bir tercih olabilir . Doğru USB bellek türünü seçmeyi başararak markanıza ilgi duyan hemen hemen herkesi etkileyebilirsiniz.

  • Standart – Ultra ince yapıya sahiptir. Kartın uç kısmında hareket ettirilebilir ufak bir alan vardır. USB bellek bu kısma entegre edilir.
  • Mini Ekonomik – Standart ile neredeyse benzerdir ama mini yapıda daha ekonomik bir çözümdür. USB bellek kartın uç kısmına entegre edilir.
  • Mini Döndürmeli – İnce yapılı kartın üst kısmında bir bölme vardır ve USB bellek bu bölmeye entegre edilir.
  • OTG – Standart yapıya oldukça benzerdir ama telefondan karta veya karttan telefona veri aktarımını kolaylaştıran OTG yapısıyla gelir.

Türlerine ek olarak aynı zamanda USB bellek kapasitesini hesaba katmanız gerekir. Promosyon ürünü olarak kullanılacak USB belleklerin kapasiteleri sektörünüzün ihtiyaçları ve beklentileriyle tamamen uyumlu olmalıdır.

Kartvizit USB belleklerin özellikleri

Kartvizit şeklindeki USB bellekler, standart USB belleklere göre daha az yer kaplarlar. Bu donanımlar kredi kartlarına oldukça benzer boyutta ve yapıda olurlar. Logo, slogan ve motto gibi çeşitli elementler üzerlerine eklenebilir.

  • Uygun üretim standartları – Kartvizit şeklinde USB bellekler uygun şartlarda üretilirler. Kusursuz ve dayanıklı yapıları vardır. Yapıya sadık kalınarak özelleştirmeler yapılır.
  • Uçtan uca baskı uygulaması – Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak size özgü olan tasarım uçtan uca tam renkli olacak şekilde uygulanır. Özelleştirmelerin yapısı tamamen korunur.
  • Kaliteli USB bellek – Dijital varlıklarınızı koruyabilmeniz için USB bellek kaliteli malzemeyle üretilir. Toza, darbeye ve suya karşı dayanıklıdır. Yüksek performans sunarak kullanıcısını memnun eder.
  • Tamamen ince gövde tasarımı – Kartvizit USB bellek cepte ve cüzdanda kolayca saklanacak şekilde ince bir tasarıma sahiptir. İhtiyaç duyulduğunda kolayca erişilebilir.

Kartvizit USB belleklerin tasarımları maksimum düzeyde marka bilinirliği oluşturacak şekilde ayarlanırlar. Ultra ince kart yapısıyla daha fazla özelleştirilebilir alana sahiptir. Doğal olarak promosyon ürünü olarak kullanılmak adına mükemmel bir seçimdir.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın