Manuel Kollu Bariyer Sistemleri Nasıl Çalışır?
  1. Ana Sayfa
  2. Nedir? Nasıl?

Manuel Kollu Bariyer Sistemleri Nasıl Çalışır?

0

Manuel kollu bariyer hem açık (yükseltilmiş konumdaki bariyer kolu) hem de kapalı (bariyer kolu alçaltılmış konumda) konumda kilitli olabilir, bu da yetkisiz araçlarla erişimi kısıtlarken gerektiğinde otoparkınıza veya sitenize kolayca ve rahatça esneklik ve erişim sağlar.

Bom bariyeri, bom kapısı veya yükselen bariyer olarak da bilinen bir kollu bariyer , düşük bakım gerektiren bir güvenlik ve koruma şeklidir. Ayrıca endüstriyel alanlarda ve yüksek güvenlikli ürünler olarak yüksek güvenlik gereksinimlerine sahip girişlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

İçindekiler

Manuel kollu bariyer nasıl çalışır?

Manuel kollu bariyer, otoparkınıza veya site alanınıza araç erişimini kontrol etmek için uygun maliyetli bir seçenektir. Bariyerlerimizin destek direkleri, otopark kollu bariyer sistemi olarak çalışmak amacıyla ideal olan beton bir temele cıvatalanarak sağlam bir şekilde yerine sabitlenir.

Manuel kollu bariyer nasıl yapılır?

Pivot tertibatı alüminyum kutu bölümünden yapılmıştır, çinko kaplama şaft iki ağır hizmet tipi paslanmaz çelik yatak bloğu üzerinde döner. Standart manuel kaldırma kolu bariyerinin tasarımı, asma kilidi uygulamadan önce bariyeri yükseltilmiş veya alçaltılmış konumda sabitlemenize izin verir.

Otomatik bariyerler nasıl çalışır?

Günümüzde, çoğu otomatik kapı sistemi, öndeki hareketi algılamaya ve açılıp kapanmasını tetiklemeye izin veren hareket dedektörleri veya optik sensörler kullanır. Kontrollü bir noktadan yaya veya araç erişimini engellemek için otomatik bariyerler kullanılır.

Manuel Çalışma Anahtarı, bariyeri kontrol etmek için isteğe bağlı olarak kullanılabilir. Anahtar açıldığında, herhangi bir alarm tetiklenmeden bariyer kolu yükseltilir ve başka bir komut kabul edilmez. Anahtar kapalıyken bariyer kolu kapanır ve otomatik çalışmaya devam edilir.

Manuel bariyer nedir?

Manuel bariyer, otoparkınıza veya site alanınıza araç erişimini kontrol etmek için uygun maliyetli bir seçenektir. Bariyer kolu, düşük bakım gerektiren bir koruma şeklidir. Taksitli ama oldukça sağlam. Ürün park kontrolü, yol erişimi ve yoğun trafik için idealdir.

Bariyer Kapısı nasıl çalışır?

Bir bom bariyeri, bir geçit bariyeri olarak da bilinir, dikey bir bomdaki bir uç noktaya asılı bir kutup taşır ve bu da bir miktar mesafe ile dengelenir. PERKOTEK İleri teknolojinin uygulanması, her şey dahil park erişim çözümleri sağlamada kademeli olarak bom kapılarının verimliliğini genişletmiştir.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın