TamamlayiciSaglik.com Nedir?
  1. Ana Sayfa
  2. Sağlık

TamamlayiciSaglik.com Nedir?

0

Günlük yaşantımızda her şey çok hızlı ve yoğun gelişiyor. Büyük şehirde yaşamanın kolaylıkları kadar zorlukları da var. Bu da zaman konusunda bizi zorlaması olabilir. İşe gidip gelmek, trafik ve sosyal yaşantımız için gereksinimlerimiz derken bazen nereye yetişeceğimizi bilemez hale geliyoruz. Hele bir de kendiniz dışında başkalarının da sorumluluğu üstümüzdeyse. Bu yoğunluk içinde tamamlayiciSaglik.com gibi hizmet sağlayıcı platformlar oldukça kolaylık sağlıyor diyebiliriz.

TamamlayiciSaglik.com, Türkiye’nin en kapsamlı sağlık sigortası platformudur diyebiliriz. Piyasada bulunan tüm şirketleri tek ekranda tekliflerini karşılaştırarak size en uygun sağlık sigortasını bulma konusunda yardımcı oluyor. Özel sağlık poliçelerinden hangisine ihtiyacınız varsa size uzman desteği sağlıyor.

Bu uygulamayı kullanarak oturduğunuz yerden hem de oldukça kısa bir sürede sağlığınız güvence altına almanız mümkün. Beklenmeyen bir kaza ya da hastalık halinde çok yoğundum özel sigorta yaptırmakla ilgilenemedim, dememeniz için size yardımcı oluyor. Bu sistemle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz. TamamlayiciSaglik.com hakkında tüm merak ettiklerinizi, tıpkı platformun tek bir ekranda tüm sigorta şirketlerini toplaması gibi, tek bir yazının içinde topladık.

TamamlayiciSaglik.com Ne İşe Yarar?

Sağlık üzerine birçok poliçe çeşidini bulunuyor. Bunlardan bir tanesini yaptırmaya karar verdiğinizde sigorta şirketlerini tek tek arayarak bilgi almanız gerekiyordu.  Artık bu uygulama sayesinde böyle bir mesai yapmanıza gerek yok. Çünkü istediğiniz poliçe türünü seçip, bilgilerinizi verdikten sonra tüm sigorta şirketlerinin bilgileri tek ekranda karşınıza çıkıyor. Size de sadece hangi teklifi kabul edeceğinizi seçmek kalıyor.

TamamlayiciSaglik.com ‘un Ürünleri Nelerdir?

TamamlayiciSaglik.com platformunda piyasada bulunan tüm poliçe seçenekleri bulunuyor. Bunlardan ilki belki de en çok duyduğunuz tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), özel sağlık sigortası (ÖSS), ülkemizde belirli bir süre ikamet edecek olan yabancılar için zorunluluk olan yabancı sağlık sigortası (YSS), bizim için oldukça önemli bir zaman dilimi olan doğumun tüm masraflarını karşılayan Doğum Sigortası ve toplu yapılan Grup Sağlık Sigortası sistemin sunduğu ürünlerdir.

tamamlayicisaglik com nasil calisir

TamamlayiciSaglik.com Nasıl Çalışır?

TamamlayiciSaglik.com sistemi oldukça kullanımı pratik bir halde hazırlanmıştır. Çünkü burada amaç kişinin bu hizmeti alırken zorlanmadan ve fazla vakit kaybetmeden işini halletmesidir.

Öncelikle hizmet almak istediğiniz poliçe türünü seçerek başlayabilirsiniz. Daha sonra sizden istenen yaş, cinsiyet ve yaşadığınız şehir bilgilerini doğru bir şekilde doldurun. Bu bilgiler poliçenizin fiyat teklifini etkileyen unsurlardır. Özellikle yaş ve hizmet almak istediğiniz şehir oldukça önemlidir. Bilgilerinizi girdikten sonra ekranınızda tüm şirketlerin bilgileri hızlıca çıkar. Teklifleri karşılaştırıp, profilinize kaydedebilirsiniz. Hatta teklifleri yakınlarınızla da paylaşıp fikirlerini alabilirsiniz. Son olarak teklifini belirle ve sigorta danışmanı sizin için özel teklifi hazırlamaya başlasın. Tüm sürecin sonunda kolayca sigorta poliçesine sahip olmuş olursunuz.

TamamlayiciSaglik.com Güvenilir mi?

TamamlayiciSaglik.com platformu, kafa karıştırıcı sigorta terimleri içermez. Böylelikle size basit bir dil sunar ve sonucunda her şeyi anlayarak seçmiş olursunuz. Sizi bu tavrıyla yanıltmadığı için güvenilir bir kaynaktır. Ayrıca sigorta alanında uzman ekibiyle sizi her zaman doğru yönlendirir. Alabileceğiniz en doğru sigorta poliçesine sahip olmanızı sağlar. Bu da yine platformu güvenilir kılar. Siz de siteyi incelemek ve hizmetleri görmek isterseniz https://www.tamamlayicisaglik.com linkine tıklayabilirsiniz.

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın