Tanıtım Yazısı Fiyatları – Tanıtım Yazısı Satın Al
 1. Ana Sayfa
 2. Sosyal Medya Makaleleri

Tanıtım Yazısı Fiyatları – Tanıtım Yazısı Satın Al

2

Firma tanıtım yazısı, işletmelerin sitelerinin hesaplı ve güvenilir backlink alarak arama motorlarında sıralamalarını yükseltmeleri için sağlanan bir hizmettir. Tanıtım yazısı fiyatları, günümüzde 100 TL’den binlerce TL’ye kadar uzanan geniş bir yelpazede yer almaktadır. Ancak, tanıtım yazısı yayınlayan siteleri seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır.

Sektörel tanıtım yazısı alacağınız sitelerin, aşağıdaki özelliklere sahip olmasına özen göstermelisiniz:

 • Sitenin organik hite ve doğal yollarla elde edilen DA / PA değerlerine sahip olması, başka bir deyişle site metriklerinin manipüle edilmiş olmaması,
 • Sitenin 10 DA ve 20 PA değerlerine sahip olması,
 • Devamlı olarak güncelleniyor olması,
 • Sadece tanıtım yazısı yayınlamak için açılmış, link çöplüğü haline gelmiş bir site olmaması,
 • News kaydına sahip olması,
 • Düşük Spam Score’a (SS) sahip olması.

Tanıtım yazısı yayınlamak istediğiniz sitenin size bu bilgileri doğru olarak sunduğundan emin olmak için, Semrush ve Ahrefs gibi araçları kullanabilirsiniz. Böylece, backlink satın alma işleminde içiniz daha rahat olacaktır.

Tanıtım yazıları, genellikle reklamveren tarafından hazırlanmakta ve yayıncıya bu şekilde teslim edilmektedir. Ancak, site yöneticileri, ücreti karşılığında tanıtım yazısını da kendileri yazmakta, yani editörlük hizmeti de vermektedir.

Dipsiz Kuyu’dan Tanıtım Yazısı Almanın Avantajları

 • Süresiz yayında kalma: Dipsiz Kuyu’da yayınlanan tanıtım yazılarının süresi yoktur. 20 senedir yayında olan sitemizde, yazılarınız süresiz olarak yayında kalır.
 • Dofollow linkler: Tanıtım yazılarının içindeki linkler, dofollow olarak ayarlanmaktadır. Yani, arama motorları bu bağlantıları takip edip, sitenize giden backlink olarak değerlendirmektedir.
 • SEO düzenlemesi: Tanıtım yazılarınız, gerektiği durumlarda SEO uyumlu hale getirilir ve başta Google olmak üzere, Bing, Yandex ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alması sağlanır. Böylece, tanıtım yazılarınız daha çok insana ulaşır.
 • Düşük maliyet: Dipsiz Kuyu, her türlü sektörel tanıtım yazınız için düşük maliyetle yüksek kazanç elde etmenizi sağlar. Gerek tanıtım yazıları, gerekse footer linkleri, 20 senelik alan adıyla ve otoriter link yapısıyla yapacağınız yatırımı amorti etmeniz için internetteki en ideal seçenektir.
 • Sosyal medya paylaşımları: Tanıtım yazılarınız, yayınlandıktan sonra sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşılarak, daha geniş kitlelere ulaşmanız sağlanır.

Tanıtım yazısı paketleri ile sitenize birçok boş siteden link almak yerine, Dipsiz Kuyu’dan en hesaplı tanıtım yazısı fiyatları ile sektörel tanıtım yazısı satın alarak, çok daha hızlı yükselebilirsiniz.

Siz de Dipsiz Kuyu‘dan tanıtım yazısı alarak Google’da hızla yükselmek isterseniz, hemen admin@dipsizkuyu.net adresine mail yazın veya İletişim formumuz ile bize ulaşın. Tek seferde toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorum Yazın

Yorumlar (2)

 1. Tanıtım yazısı alırken en çok yapılan hata sitenin DA PA sına bakmak. Bunlar doğal olmayabilir ancak bu tarz genel bloglarda hit yüksek olduğu için alınabilir. Devamlılığı olan sitelerden tanıtım almak daha mantıklıdır.

  • Sürekli güncellenen siteler, Google’ın da sevdiği sitelerdir. Özellikle Adsense hesabı olanlar tanıtım yazısı için daha güvenilirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir