Valorant VP Nedir? İndirimli Valorant Points Nasıl Alınır?
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar

Valorant VP Nedir? İndirimli Valorant Points Nasıl Alınır?

0

Valorant oyununda çeşitli amaçlar için kullanılan, oyuncuların sevdiği oyun içi içerikleri satın almasına olanak sağlayan Valorant VP nedir? Valorant Points’i nasıl indirimli bir şekilde Kopazar’dan alabilirsiniz? Sizlere bundan bahsedeceğiz…

Valorant, 2020 yılında hayatımıza giren Riot Games’in FPS oyunudur. Oyun çıktığından beri büyük bir ilgi ile karşılandı ve halen daha büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaktadır. League of Legends’daki başarısının ardından Valorant gibi büyük bir oyun ortaya çıkararak tekrardan başarısını kanıtlayan Riot Games, Valorant’ı da her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

Valorant’a her gelen güncelleme ile birlikte yeni içerikler de eklenmektedir. Oyuncular tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılanan bu içerikler, oyun içerisinde VP adı verilen para birimi ile satılmaktadır. Bu para birimi Valorant Points’tir ve gerçek bir karşılığı bulunmaktadır. Bu nedenle oyuncular Valorant Points almak istedikleri zaman maliyetini aşağıya çekmek istemekteler ve ucuz VP almak için arayışa çıkmaktadırlar. Bizler de uygun fiyatlarla Valorant Points almanız adına sizlere Kopazar’dan bahsedeceğiz…

Kopazar, 15 yılı aşkın bir süredir e-pin ve oyun sektöründe hizmet sunan bir sitedir. Kopazar üzerinde aşağı yukarı her oyun için uygun fiyatlarla e-pin bulmanız mümkündür. Özellikle Riot Games’in oyunları için RP ve VP’ler uygun fiyatlarla oyunculara satılmaktadır. Sizler de Kopazar’ın uygun fiyat ve diğer avantajlarından faydalanmak için kopazar.com’u ziyaret edebilirsiniz. Peki Kopazar’dan VP nasıl satın alabilirsiniz dilerseniz ondan bahsedelim…

Kopazar’dan Valorant Points Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle biraz sistemin işleyişinden bahsedelim: Kopazar.com’a üye olmanız ve hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından Valorant Points aldıktan sonra size bir kod teslim edilecek ve bu kodu oyun içerisinde gerekli yere girerek, almış olduğunuz VP’leri hesabınıza tanımlayacaksınız. Bu şekilde almış olduğunuz VP’leri hemen harcamaya başlayabilirsiniz!

  • Kopazar.com’a üye olduğunuzu ve giriş yaptığınızı varsayıyoruz.
  • Kopazar’ın VP satış sayfasına giriyoruz ve burada yer alan seçeneklerden sizin için en uygun olanını seçiyorsunuz.
  • En uygun seçeneği seçtikten sonra gerekli olan tutarı sağ üstte yer alan “bakiye yükleme” bölümünden Kopazar’a aktarıyoruz.
  • Aktarma işleminin ardından tekrardan VP satış sayfasını ziyaret ediyoruz ve bu sefer almak istediğimiz paketin yanında bulunan “Satın Al” butonuna basarak, satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.
  • Satın alma işleminin ardından sitenin bize sunduğu adımları takip ederek Valorant Points kodumuza erişiyoruz.

Valorant Points kodumuzu aldıktan sonra yine VP satış sayfasında yer alan yönergeleri takip ederek kodumuzu hesabımıza tanımlıyoruz. VP’yi hesabınıza tanımladıktan sonra dilediğiniz şekilde harcamaya başlayabilirsiniz!

Kopazar üzerinden Valorant Points satın aldığınız zaman sadece uygun fiyatla almış olmakla kalmazsınız, bunun yanı sıra diğer alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bonus da kazanıyorsunuz. Kazanmış olduğunuz bonusları bir sonraki alışverişlerinizde kullanarak ekstra indirim elde edebilir, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Kopazar üzerinde sadece Valorant Points değil, LoL RP, PUBG Mobile ve diğer popüler oyunların da e-pinlerini bulmanız mümkündür. Phbot gibi oyun araçlarını da yine Kopazar’da bulabilirsiniz. E-pin ihtiyaçlarınızı karşılamak ve Kopazar’ın avantajlarından faydalanmak için hemen Kopazar.com’u ziyaret edin ve bu fırsatı kaçırmayın!

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın