En Çok Kullanılan Wordpress Canlı Destek Eklentileri | 6 Eklenti
  1. Ana Sayfa
  2. Wordpress Makaleleri

En Çok Kullanılan Wordpress Canlı Destek Eklentileri | 6 Eklenti

Wordpress canlı destek eklentileri yardımı ile e-ticaret sitenizde kullanıcı ile etkileşime girebilir, birçok işi bağlayabilirsiniz. Kullanıcılar, akıllarındaki soruları sorup bilgi almak isterler. Bu bilgiler, ürün alma sürecinde müşterilerinizin davranıışlarını etkilemektedir. Bu nedenle eğer bir ürün veya hizmet satışı yapıyorsanız mutlaka Wordpress canlı sohbet eklentileri ile kontaktı kurmanız gerekiyor. Bu eklentileri sizler için derledik.

Ücretsiz Wordpress Canlı Destek Eklentileri

Ücretsiz Wordpress canlı destek eklentileri ile herhangi bir ücret ödemeden müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz. Tabi, ücretsiz versiyonlar diğer versiyonlara göre biraz daha basit yapıda olabilir. Bu başlık altında işleyeceğimiz eklentiler şu şekilde;

  1. WP – Live Chat
  2. LiveChat
  3. Pure Chat
  4. Tidio
  5. iFlyChat
  6. Jivochat

1Wp – Live Chat

wp live chat

Sitenize giren bir kişinin sizinle doğrudan iletişim kurabilmesi için kullanabileceğiniz bir eklenti olan Wp – Live Chat eklentisi, tamamen ücretsiz bir yapıdadır. Basit 5 adımda eklentiyi kurma imkânı verilen bu eklenti ile profesyonel bir yapıda destek oluşturabilirsiniz.

Eklentiyi indirmek için buraya tıklayınız. Ayrıca, bu eklentileri direkt olarak Wordpress panelinin ‘’Eklenti’’ kısmına da girip indirebilirsiniz.

2LiveChat

livechat

Wordpress’te ücretsiz canlı destek eklentisi denilince akla ilk gelenlerden birisi olan LiveChat ile ücretsiz bir şekilde profesyonel bir destek sistemi yapabilirsiniz. Ayrıca, müşteri verilerini takip edebilir bu çerçevede adımlar atabilirsiniz.

Otomasyon sistemi ile de siz olmadığınızda size mesaj atılabilir. Bu sayede 7/24 etkileşim halinde olabilirsiniz. Livechat eklentisini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

3Pure Chat

pure chat

Ücretsiz canlı destek eklentileri, belirli bir limit sunabilir ancak bu eklentide herhangi bir mesaj limiti bulunmuyor. Sınırsız bir şekilde mesajlaşmaya izin veren Pure Chat ile konuşma kısmındaki formu özel olarak tasarlayabilir, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pure Chat eklentisini indirmek için buraya tıklayınız.

4Tidio

tidio

Diğerlerine göre daha kolay bir şekilde kurulabilen Wordpress mesajlaşma eklentisi Tidio, canlı sohbet analizi ile diğer eklentilerin bir adım önüne geçiyor. Bu eklenti sayesinde bir kişinin, sizinle konuşmadan önce hangi sayfaları görüntülediğini görebilirsiniz.

Eklentiyi indirmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

5iFlyChat

iflychat

Wordpress’te sohbet odası oluşturmak için kullanabileceğiniz bu eklenti ile özel sohbetler de yapılabilir. Geçrek zamanlı görüşmelerin yanı sıra siz olmadığınızda da size mesajlar yazılabilir. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6Jivochat

jivochat

En iyi Wordpress canlı destek eklentisi sıralamasında hatırı sayılır bir yerde olan Jivochat, Wordpress’ten bağımsız bir yapıda. Wordpress’ten bağımsız olan bu eklenti ile sitenin yavaşlanması engelleniyor ve daha pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Bu uygulama ile Facebook, Telegram ve Messenger’den gelen mesajları tek bir uygulama üzerinden yanıtlamanız mümkün.

Eklentiyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Wordpress Üzerinden Basitçe İndirebilirsiniz

Bahsettiğimiz bütün eklentileri sitenizdeki Wordpress sisteminden basitçe indirip kurabilirsiniz. Bunun İçin eklentiler > yeni eklentiler adımlarını takip edip sağ üst köşeye eklenti adını yazmanız yeterli olacaktır.

içeriğimizi oylayın