Yolluk Halı Alacaklar Dikkat!
  1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş

Yolluk Halı Alacaklar Dikkat!

0

Evinizdeki her odada, trafik neredeyse her zaman en yoğundur. Bu nedenle, zeminlerinizi korumak için basit bir yönteme ihtiyacınız var. En basit cevap, yikanabilirhalilar.com’dan güzel bir yolluktur! Yolluklar, mutfaklarda veya evin girişinde, banyolarda veya sabahları yumuşak bir iniş için yatakların her iki yanında harika görünür.

Parke döşemeye çok fazla para harcamadan koridorunuzu güzelleştirmek istiyorsanız veya daha da önemlisi parke zemininizi korumak istiyorsanız en iyi seçenek yolluk kullanmaktır. Neyse ki Yikanabilirhalilar.com, zemininizi hasara karşı korumak için özel olarak üretilmiş yolluklar sunar. Yolluk halı adı verilen uzun, dikdörtgen halılar, trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilir. Döşemenizi hasardan korumanın yanı sıra, yolluklar küçük bir alanın görünümünü önemli ölçüde değiştirebilir. Hızlı şeritte can alabilecek sıcak, leke tutmaz bir halı keşfetmek için bu yolluk halı önerilerine göz atın.

yikanabilir yolluk hali

Yollukları her zaman koridorunuzun şekline göre eşleştirin, akılda tutulması çok önemlidir. Yikanabilirhalilar.com’daki yolluk halıları çeşitli uzunluk ve genişliklerde gelir. Tipik koridor halıları, birbuçuk ila 3 metre uzunluğunda ve 80 ila 100 santimetre genişliğinde herhangi bir ölçüde olabilir. En iyi Yolluk için ideal zemin görünürlüğü, her tarafta 15 ila 20 santimdir. Her boşluğu doldurmaya çalışmak yerine, net bir yol oluşturmak çok önemlidir.

yikanabilir yolluk hali 2

Bir yolluk halı satın almadan önce, istediğiniz malzeme türünü seçmek de çok önemlidir. İster evden ayrılmaya hazırlanıyor olun, ister ağır ağır yatağa gidiyor olun, koridordaki halınız günlük geçişlerinizde rol oynar. Bir halı yolluk malzemesi seçerken halıya zarar verebilecek veya lekeleyebilecek çeşitli faktörler vardır. Market poşetlerinin yırtılmasından fuayenize çiş yapan coşkulu evcil hayvanlara kadar eşiğin her iki tarafında çeşitli riskler vardır. Yolluk kiliminizin kumaşı, onlarla kafa kafaya karşılaşabilmelidir. Dekhera markasında çok çeşitli malzemeler sağlıyoruz. Doğal liflere alerjisi olan biri için en popüler seçenek sentetik liflerden oluşan bir yolluktur. Hayvanları seviyorsanız, pürüzlü, neme dayanıklı ve temizlemesi kolay olduğu için polipropilen bir yolluk seçin. Uzun ömürlü ve sağlam bir şey istiyorsanız, pamuk ve naylondan oluşan bir yolluk seçin.

yikanabilir yolluk hali 3

Koridor halınız için ideal rengi seçerken neyle veya nasıl çalıştığınızı düşünün. Koridor duvarlarınız beyaz, bej veya gri gibi nötr bir tona boyanmışsa, renkli bir halı seçmek, aksi takdirde kapalı bir alana kişilik ve denge katmanın harika bir yoludur. Evinizin girişini canlandırmak için açık, canlı renkler kullanın. Yumuşak ve sade bir halı istiyorsanız, döşemenizdeki tonlara çok benzeyen bir renkte runner mükemmel uyum sağlayacaktır. Koridorunuz, bir sonraki odaya bir bakış sağlayan açık bir kapıda sona eriyorsa, halı renklerini eşleştirmek zorunda değilsiniz. Sadece paletlerinizin eşleştiğinden emin olun. Dekhera olarak, size eviniz için çok çeşitli alternatifler sunmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, Salon ve koridor gibi evinizin ger odasına uyacak modelleri de dahil olmak üzere web sitemizde satışa sunulan çok çeşitli halı modelleri sunuyoruz. İster çerçeveli bordürlü sade desenlerle süslü İç Mekan / Dış Mekan Halısı, Çiçekli Gri Salon Halısı veya tamamen farklı ve evinize özel bir şey olsun, çevrimiçi olarak sizin için doğru olan Koridor Halılarını bulacağınızdan emin olmak istiyoruz. Her gün kupon gerektirmeden binlerce harika indirim sunuyoruz. Evimiz için halı seçimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kaynak: https://www.yikanabilirhalilar.com

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın