Hi Level Hangi Markaya Ait? Hangi Ülkenin? Hi Level İletişim

Hi Level’in ait olduğu marka, birçok teknolojik üründe de adını duyuran Trium Grubu’dur. İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren marka çeşitli teknolojik ürünler ile piyasada varlığını korumaktadır. Fiyat performans açısından piyasaya ürün sürmesi ile son zamanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Hi Level Hangi Ülkenin?

Hi Level bilinen bir teknolojik ürün markası olarak Türkiye’ye ait bir markadır. Bir alt marka olarak var olan Hi Level, Trium Grup tarafından piyasaya sürülmektedir. Genellikle televizyon modelleri ile sıkça adını duyduğumuz Hi Level marka ürünleri satın almanız halinde aldığınız ürün teknik servisi ve satıcı firması ile Türk firmasıdır.

Hi Level’in Servisi Kim?

Hi Level yetkili servisi Vestel olarak bilinmektedir. Daha önceleri Sunny güvencesinde olan marka günümüzde Vestel tarafından teknik servis garantisi ile sunulmaktadır. Hi Level marka cihazların genel itibari ile 2 yıl garanti ile müşteri deneyimine sunulduğu bilinmektedir.

Hi Level yetkili servisi Vestel olsa da bazı şehir ya da ilçelerde teknik servis desteği bulunmaması halinde anlaşmalı teknolojik tamir firmaları ile garanti hizmeti sağlanmaktadır.  

Hi Level TV Kimin Garantisinde?

Hi Level TV ürünleri Vestel garantisi ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Vestel tarafından garantisi sunulan Hi Level ürünlerinde herhangi bir arıza olması halinde Vestel müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunmanız yeterlidir.

Talep sonrasında yetkili servis ekipleri tarafından ziyaret edilerek sorunun çözümü için uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Şunu da dile getirmek gerekir ki Hi Level TV ürünleriniz için her Vestel şubesinden yardım almanız mümkün değildir. Anlaşmalı yetkili servis şubeleri ve teknik ekipleri Hi Level marka cihazlar için garanti hizmeti sunmaktadır.

Hi Level Kimin?

Hi Level Trium Gruba ait bir Türk markasıdır. Parçaları yurt dışından getirildiği bilinen markanın tüm birleştirme ve satış işlemleri Türkiye’de gerçekleştirilmektedir. Hi Level marka cihazların Vestel garantisinde olması markanın Vestel’e ait olduğu anlamına gelmez.

Hi Level markalı ürünlerin Vestel ile bağı garanti servis sağlayıcısı olmasından kaynaklıdır. Daha önceleri de markanın teknik servis hizmetlerini Sunny vermekteydi.  

Hi Level Neyin Yan Ürünü?

Hi Level marka elektronik cihazlar hiçbir markanın yan ürünü değildir. Birçok parçası yurt dışından getirildiği bilinen ancak üretim merkezi Türkiye olan bir markadır. Vestel garantisi ile ülkemizde satışı ve onarımı gerçekleştirilmektedir.

Bilinen diğer elektronik marka cihazlarına oranla daha uygun fiyatlı olması nedeni ile sıkça araştırılan bir markadır. Hi Level herhangi bir markanın yan ürünü olarak değil kendi başına Trium Grubu altında bir marka olarak faaliyet göstermektedir.

Hi Level Müşteri Hizmetleri

Hi Level müşteri hizmetleri iletişim numarası +90 216 600 20 00 olarak bilinmektedir. İstanbul Ataşehir konumunda bulunan merkez tarafından teknik servis hizmeti talep edilen bölgenin yetkili servislerine bu numara aracılığı ile yönlendirme yapılmaktadır.

  • Hi Level Fax: +90 216 576 38 78
  • Hi Level Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Ayşe Hatun Çeşme Sok., No:9 Kat:-1, 0, 1, 2 34775 Ataşehir/İstanbul
  • Hi Level Telefon: +90 216 600 20 00
  • Hi Level Email: info@trium.com.tr

Hilevel ayrıntılı iletişim bilgileri için buraya tıklayınız.

Hi Level Netflix Uyumlu Değil Problemi Çözümü

  • Mevcut olarak Netflix uygulaması yüklü ise var olan uygulamayı kaldırın.
  • Akıllı televizyonunuzu yeniden başlatın.
  • Televizyonun internete bağlı olduğundan emin olun.
  • Market uygulamasından Netflix uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı açtıktan sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yukarıda yer alan yöntemi denemenize rağmen cihaz Netflix ile uyumlu değil sorunu ile karşılaşıyorsanız cihazınızın Android sürümü uyumlu olmayabilir. Netflix tarafından yapılan son güncelleme sonrasında Andoid 5 ve sonrasında uygulama açılmaktadır.

Android sürümünün Android 5’ten düşük olması ve güncelleme yapılamaması halinde Hi Level cihazlarda Netflix uygulamasını kullanmak mümkün olmayabilir. Bu durumda öncelikli olarak cihazınızın mevcut güncellemesi olup olmadığını kontrol ettikten sonra yukarıdaki işlemleri güncelleme sonrasında tekrarlayabilirsiniz.

içeriğimizi oylayın
Yazar: Sinan

1982 İstanbul doğumluyum. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimimi İstanbul'da tamamladıktan sonra Çanakkale'ye yerleştim. Birkaç yıllığına ticaret hayatının içinde bulunduğum için aktif olarak ilgilenemediğim programlama ve web tasarım kariyerime, burada içerik yazarlığı yaparak devam ediyorum.

Yorum yapın