Sohbetli Oyunlar Hangileridir? 8 Tane Sohbetli Oyun
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar

Sohbetli Oyunlar Hangileridir? 8 Tane Sohbetli Oyun

0

Sohbetli oyunlar, oyun oynarken sosyalleşebildiğiniz bir ortamı size sunmaktadır. Bu oyunlarda hem oyun oynama deneyiminizi arttıracağınız gibi hem de yeni arkadaşlar edinme olasılığınız oldukça yüksektir. Hatta buralarda tanışıp oldukça iyi bir dostluk, sevgililik ilişkisi kurup devam ettiren birçok insan bulunmaktadır.

Aynı zamanda sosyalleşen bir ortamda olduğunuz için kendinizi hiçbir şekilde yalnız hissetmemenizi sağlamaktadır. Sizin aynı zamanda oyun oynarken yeni insanları tanımanıza olanak sağlamaktadır. Bu oyunlar sayesinde evlenen insanlar bile olduğunu söylememiz hiçte yanlış olmayacaktır. Dilerseniz şimdi oyunları birlikte değerlendirelim.

  1. Pubg
  2. Zula
  3. Leauge Of Legends
  4. 101 Plus
  5. State Of Survival
  6. Kelimelik
  7. Habbo – Habnet
  8. Boggle

1. Pubg

Hem oyun hem sohbet denildiğinde kesinlikle ilk akla gelen oyun Pubg olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekibini kurmanı ve yeni insanlarla tanışmanı sağlayan bu oyun aynı zamanda seni büyük bir çatışmanın içerisine sokacaktır. Özellikle yarışmacı kişiliğinin ön plana çıkmasını sağlayan bu oyun yeni olmasına rağmen en çok rağbet gören oyunlardan.

Ayrıca kız, erkek hiç fark etmeden oynayabildiğiniz bu oyunda karşı cins ile iletişiminizi arttırmanıza olanak sağlamaktadır. Bu durum özellikle Pubg kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Oyunun insanlarla iletişime geçebilme özelliği sayesinde hem oyun zevki hem de sosyalleşme anlayışı daha da gelişecektir.

2. Zula

Bu oyun listemizde en heyecan verici oyunlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Türk yapımı olması nedeniyle oldukça önemlidir. Ülkemizde git gide yayılan ve bilinirliği artan bir piyasası bulunmaktadır. Sohbet edilen oyunlar arasında da yerini sağlamlaştırmıştır. Ekibinizle ya da bireysel olarak bir çatışmanın ortasında kalmayı ve düşmanları birer birer vurmayı deneyimlemeniz mümkündür.

Oyunda Türkiye’den esinti haritalar, Türkçe seslendirme ve Türkçe silahlarla da bulunmaktadır. Bu oyunda yabancılık çekmeyeceğinize eminiz.

3. Leauge Of Legends

Leauge Of Legends, çıkış yılı olan 2009’dan beri sürekli gelişen ve insanları kendisine bağlayan bir oyundur. Öyle ki artık e-spor sektöründe bile yerini almıştır. Özellikle oyunun kendi iç dinamikleri ve oynanışı ile çoğu oyuncu tarafından sevilmektedir. Oyun içerisinde sohbet ve farklı insanlar ile konuşma özelilğinin olması da ayrı bir çekicilik yaratmaktadır.

4. 101 Okey Plus

Mesajlaşma olan oyunlar içerisinde en bilinen ve sevilen oyundur. 101 okeyi oynamanın keyfini yaşayabileceğiniz gibi farklı ortamlardaki insanlarla da konuşarak mesajlaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Oldukça kullanışlı ve sevilen bu oyun uzun zamandır en çok oynananlar arasında bulunmaktadır.

5. State Of Survival

Zombilerin içerisinde kendinizi bulacağınız ve virüsler ile mücadele edebileceğiniz bir oyun. Salgınla mücadelenin yanında zorunlu hayat şartlarına da dayanmanız gerekmektedir. Online sohbetli oyunlar arasında da yerini almaktadır. Bol puanları bulunan ve uluslararası platformlarda oldukça bilinen güzel bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır.

6. Kelimelik

Kelimelik oyunu, telefondan oynana sohbetli oyunlar kategorisinde olan kelime bulmaya veya türetmeye dayalı bir oyundur. 2 kişilik bu oyunda bir tahta üzerinde elinizdeki harfler ile kelime türetirsiniz. Buna ek olarak oyun sırasında sohbet bölümünde karşınızdaki insanlarla sohbet etmeniz mümkündür.

7. Habbo – Habnet

Sanal bir otel oyunu olan bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde birileriyle tanışıp sohbet edebilirsiniz.

8. Boggle

Heceleme ve eşleştirme üzerine kurulu olan bu oyunda keyifli vakit geçirebileceksniz. Ayrıca, bu oyunu çoklu da oynayabilirsiniz.

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın