Whatsapp’ı Silince Gruplardan Çıkılır Mı? Mesajlar Silinir Mi?
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil Dünyası

Whatsapp’ı Silince Gruplardan Çıkılır Mı? Mesajlar Silinir Mi?

0

Whatsapp’ı sildiğinizde gruplardan çıkılmaz. Whatsapp’ı belirli bir süre silip daha sonra tekrar yüklediğinizde var olduğunuz gruplar ana sayfanızda çıkacaktır. Ancak, geçmişe dair mesajlaşmaları göremeyebilirsiniz. Ek olarak şunu belirtelim; uygulama sizden bir yedekleme izni isteyecektir. Bu yedekleme iznini verdiğinizde ise bütün mesajlar tekrar Whatsapp’ınıza yüklenecektir.

Whatsapp Uygulaması Silindiğinde Mesalar Silinir Mi?

Whatsapp uygulaması silindiğinde eğer yediğiniz varsa mesajlarınız silinmez. Uygulamayı silip tekrar yüklediğinizde sizden yedekleme izni istenecektir. Yedekleme iznini verdiğinizde ise bütün verileriniz tekrar yüklenecektir.

Whatsapp Silip Tekrar Yükleyince Mesalar Gelir Mi?

Whatsapp’ı tekrar yüklediğinizde eğer yedeğiniz varsa bütün mesajlarınız tekrar gelir. Eğer, yedeğiniz yoksa mesajlarınızı geri getirmek hiç de kolay olmayacaktır.

Whatsapp Hesabı Silindiğinde Gruplardan Çıkılır Mı?

Whatsapp hesabı silindiğinde bütün gruplardan çıkılır. Buna ek olarak Whatsapp’da yer alan bütün bilgilerinizde silinir. Hesabınızı silmeden önce iki kere düşünmenizde fayda var. Uygulamayı sildiğinizde hesabınız sabit olarak kalır ancak hesabı sildiğinizde tüm verileriniz silinir.

Whatsapp Hesabı Silindiğinde Mesajlar Silinir Mi?

Whatsapp hesabı silindiğinde bütün mesajlarınız silinmektedir. Hesabınızı sildiğinizde Whatsapp’a dair olan ne kadar veriniz varsa silinmektedir. Yedeklemeler, görseller, gruplar ve uygulamada olan birçok veri de bunlara dahil.

Bütün Whatsapp Konuşmaları Nasıl Silinir?

  • Adım 1: Bütün Whatsapp konuşmalarını silmek için ilk olarak ‘’Dosya yöneticisi’’ ne giriş yapın.
  • Adım 2: Giriş yaptıktan sonra ‘’Whatsapp Klasör’’ üne tıklayın.
  • Adım 3: Karşınıza Whatsapp’a ait olan bütün alt klasörler gelecektir.
  • Adım 4: Databases(Veri tabanları) yazan dosyaya ilk olarak basılı tutun ve daha sonra ‘’Sil’’ i seçin. Bu aşamadan sonra bütün verileriniz silinecektir.

Whatsapp Hesabı Kaç Gün İçerisinde Silinir?

Manuel olarak Whatsapp hesabınızı sildiğinizde anında silinir. Whatsapp’da etkinlik göstermeyen hesaplar ise genelde 4 – 5 ay içerisinde silinir.

Whatsapp’da Sesli Arama Kayıtları Çıkar M?

Whatsapp’da sesli aram kayıtları tutulmuyor. Örneğin, yaptığınız 5 dakikalık konuşmayı tekrar dinlemeniz mümkün değil. Bu konuşmanın hangi saatler arasında kiminle yapıldığı kayıtlarda çıkabilir.

Whatsapp 1 Yıl Önceki Yazışmaları Geri Getirme

Whatsapp’da 1 sene önceki konuşmalarınızı geri getirmek istiyorsanız ilk olarak o konuşmalarınızın Google Drive’da bir yedeği olması gerekir. Eğer yedeğiniz varsa Whatsapp ‘’Ayarlar’’ bölümünden tekrar getirebilirsiniz.

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın