Bioblas Sarımsaklı Şampuan Saç Çıkarır Mı?
  1. Ana Sayfa
  2. Güzellik & Moda

Bioblas Sarımsaklı Şampuan Saç Çıkarır Mı?

0

Bioblas sarımsaklı şampuan kullananlar, bu ürünün saç çıkarmaktan çok mevcut saçların dökülmesini önlemeye yardımcı olduğunu anlatıyor. Bioblas siyah sarımsaklı şampuan, saç dökülmesi sorunundan muzdarip erkekler için tasarlanmış ve test edilmiş bir üründür. Düzenli kullanımda, saç dökülmesini azalttığı görülmüştür.

Bioblas sarımsaklı şampuan yorum yapanlar, saç dökülmesine karşı faydalı olan bu ürünün, yeni saç çıkarmadığını ancak mevcut saç tellerini güçlendirdiği için sanki bir artışa neden olmuş gibi gözükmesine neden olduğunu anlatıyor.

Sarımsaklı şampuan vb. ürünler, erkek tipi saç dökülmesi yani androgenik alopesi için kesin çare değildir. Erkek tipi saç dökülmesinin asıl nedeni genetiktir ve bu yüzden belli bir yaştan sonra, hele ki ailenizde saçı dökülen insanlar varsa saç dökülmesi kaçınılmaz gibidir.

Erkek tipi saç dökülmesini geciktirmek için, stresli yaşam ve sağlıksız beslenmeden uzak durmalı, spor yapmalı ve uyku saatlerimize dikkat etmeliyiz. Ancak bunların yanında sarımsağın faydalarını görebiliriz.

Yorum Yazın