Facebook Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi? 2022 Güncel
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Makaleleri

Facebook Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi? 2022 Güncel

0

Facebook ekran görüntüsü alınca bildirim gitmez. İster hikaye olsun ister gönderi olsun ekran görüntüsü aldığınızda karşıdaki kullanıcıya bildirim gitmez. Snapchat uygulamasında özel konuşma ekranında ekran görüntüsü alındığında bildirim gitmesi üzerine Facebook ss alınca bildirim gider mi 2022 yılında da merak konusu oldu.

İçindekiler

Facebook Hikaye Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

Facebook hikaye ekran görüntüsü alınınca bildirim gitmez. Facebook’da bildirim gönderme özelliği ya da ss alınınca karşı tarafa bilgi verme özelliği yoktur. Facebook’da Instagram gibi bildirim özelliği bulunmayan bir uygulamadır. Ansızın paylaşılan hikayeleri ss almak isteyebilirsiniz, bu nedenle de bu merak içerisindesiniz. Endişelenmeye gerek yok bildirim gitmiyor.

Facebook Gönderi Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

Facebook gönderi ekran görüntüsü alınca bildirim gitmez. Instagram gönderi ss alınca da bildirim gitmiyordu bu programda da ekran görüntüsü alınca bildirim gitmiyor. Sonuç olarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; Facebook ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi 2022 yılında da aynı şekilde ”BİLDİRİM GİTMEZ” şeklinde cevaplanmıştır.

Facebook Messenger Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

Facebook 30 Ocak 2022’de getirdiği güncelleme ile Messenger’de alınan ekran görüntüleri karşıya uyarı olarak gidebiliyor. Sonuç olarak Facebook messenger ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi 2022 sorusunun cevabı ‘’Evet, gider’’ şeklindedir.

Facebook Ekran Görüntüsü Engelleme Mümkün Mü?

Ekran görüntünüzün alınmasını istemiyorsanız ekran görüntüsünün engellenmek istenmesi normaldir ancak ne yazıkki bu mümkün değildir. Bunun için yapabileceğiniz en etkili şeyler; tanımadıklarınızı çıkarmak veya profilinizi gizlemek olacaktır.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın