Instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi? 2022 Güncel
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Makaleleri

Instagram Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi? 2022 Güncel

0

Instagram’da ekran görüntüsü alınca bildirim gitmez. Instagram üzerinden aldığınız ekran görüntülerini tedirginlikle almış olabilirsiniz ancak hiçbir şüpheniz olmasın çünkü herhangi bir bildirim gitmez.

Bazı uygulamalarda ekran görüntüsü gittiği için Instagram’da bu düşünceye kapılmış olabilirsiniz. Instagram algoritmasında böyle bir şey yoktur. Gizli bir profilden aldığınız ekran görüntülerini yaymak kişisel yaşamın gizliliğine aykırı olabilir. Eğer, ss aldığınız görseller yayılırsa bu durum anlaşılabilir.

Snapchat uygulamasında özel mesajlaşmalarda ss alınınca bildirim gitmesi üzerine bu konu üzerinde tekrar durma gereksinini duyduk. Instagram ss alınca bildirim gider mi 2022? Sorusunu daha detaylı bir şekilde cevaplayacak olursak;

Instagram Hikaye Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

Instagram hikaye ss alınca bildirim gitmez. Instagram algoritmasında böyle bir özellik yoktur. Bazı durumlarda anlık olarak paylaşılan durumları kaçırmak istemeyebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ss alabilirsiniz. Şunu da belirtelim; Instagram hikaye ss bildirimi 2022’de de aynı şekildedir.

İlginizi çekebilir: SFS Nedir? Instagram’da SFS Yapmak Ne Demek?

Instagram Gönderi Ekran Görüntüsü Alınca Bildirim Gider Mi?

Instagram gönderi ss alınca bildirim gitmez. Bu nedenle ss alınması durumunda herhangi bir bildirim karşı tarafa gitmez. Instagram gönderi ss bildirimi 2022 yılında da aynı şekildedir.

Instagram Ekran Görüntüsü Bildirimi Gidiyor Mu?

Sonuç olarak Instagram ekran görüntüsü alınca bildirim gitmemektedir. Instagram screen shot alınca bildirim gider mi? Hakkında diğer merak ettiklerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın