Yemeksepeti Kuponu Nasıl Kullanılır? 8 Basit Adım
 1. Ana Sayfa
 2. Nedir? Nasıl?

Yemeksepeti Kuponu Nasıl Kullanılır? 8 Basit Adım

0

Yemeksepeti kuponu kullanma, genellikle bazı dönemlerde size verilen indirim kuponlarının kullanımına dayanmaktadır. Bu kuponlar belirli aralıklarla güncellenip sizin hizmetinize sunulmaktadır. Ya da çeşitli kampanyalar ile puan toplamanızı sağlayarak size daha uygun ücretlendirme yapmaktadır. Burada yapılması gereken tek şey ise kampanyaları düzenli olarak takip etmektir.

Kampanyalar düzenli olarak takip edildiğinde kolaylıkla mobil platformlardan uygun alış veriş yapılabilmektedir. Oldukça basit ve kullanıcılar için kolaylık sağlayan bir sistem olduğunu belirtmek gerekmektedir. Özellikle Vodafone kampanyaları ile de istediğiniz menüleri daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Yemek Sepeti Vodafone Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Yemek Sepeti Vodafone kampanyası için ilk ve en önemli koşul tahmin de edilebileceği gibi bir Vodafone kullanıcısı olmaktır. Burada Vodafone’un amacı kendi kullanıcılarının hoşlarına gidebilecek kampanyalar düzenlemek olduğundan ilk ve en önemli koşul abone olmaktan geçmektedir. Eğer bir aboneyseniz yemeksepeti kupon kazanma için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • Adım 1: İlk olarak Google Play Store’a girin. Burada “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirin (Eğer uygulama sizde yüklüyse üçüncü adımdan devam edebilirsiniz).
 • Adım 2: Şimdi burada karşınıza gelen uygulamayı indirin.
 • Adım 3: Şimdi “Vodafone Yanımda” uygulamasına giriş yapın.
 • Adım 4: Yemek Sepeti Vodafone kampanyası için kayıt işlemlerini hallettikten sonra ana ekrana gelin.
 • Adım 5: Ana ekranda sağ üst köşeye tıklayın ve “Bana Ne Var?” ya da “Kampanyalar” gibi bir bölüm karşınıza çıkacaktır. İsim değişiklik göstermektedir fakat genellikle kampanya olduğu açık bir şekilde belli edilmiştir.
 • Adım 6: Şimdi o bölüme girin ve size özel kampanyaları görün. Yeme-içme bölümünde Yemek Sepeti kampanyaları karşınıza çıkacak.
 • Adım 7: Burada çıkan kampanyaya tıklayın.
 • Adım 8: Daha sonra Vodefaone tarafından bir kod gelecek. Bu kodu alın ve uygun menüyü seçtikten sonra Yemek Sepeti’nde bulunan kampanya kodu bölümüne tıklayın. Sepeti onayladığınızda kod aktif olacaktır.

Yemek Sepeti Puan Ne İşe Yarıyor?

Yemeksepeti puanlar bölümünde özellikle etkinliklerin arasında muhtarlar puanı göze çarpmaktadır. Bu etkinlik haftalık olarak sürmektedir. Her hafta en çok puan toplayan kullanıcıya muhtar unvanı verilmektedir. Bu yemek sepeti puanları da ilerleyen süreçte size yemek sepeti indirim kuponu olarak geri dönmektedir. Oldukça avantajlı olarak görülen puan sisteminin kullanılması oldukça mantıklıdır.

Yemek sepeti güncel kupon kazandığınızda, onu kısa sürede kullanmanız gerekmektedir. Aksi durumda, kuponunuz geçersiz duruma düşebilir.

Yemek Sepeti Promosyonlar Nerede?

Yemek sepeti promosyonlar bölümü uygulama içinde bulunmaktadır. Birkaç farklı yöntem sayesinde bulunması kolaylaştırılmıştır.

 • Adım 1: Site içerisinde sağ üst panelde bulunan arama bölümüne Yemek Sepeti yazarak arama yapın.
 • Adım 2: Daha sonra gelen sayfada alt tarafta gösterilen indirim kuponlarına ve mağazalar bölümüne gidin. Burada Yemek Sepeti sayfasını bulun.
 • Adım 3: Önünüze gelen yemeksepeti kuponu ve promosyonların tadını çıkarın.

Yemek Sepeti İndirim Kodu Nereye Giriliyor?

Yemek sepeti indirim kodu, sepetinize alacağınız ürünleri ekledikten sonra sepette bulunan ödeme bölümünün hemen aşağısında bulunmaktadır. “Kampanyam var” seçeneğini gördüğünüz yere kodu yazarsanız kampanya aktif olacaktır.

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın