Yemeksepeti Puanları Nedir? Ne İşe Yarar?
  1. Ana Sayfa
  2. Beslenme

Yemeksepeti Puanları Nedir? Ne İşe Yarar?

0

Yemeksepeti puanları, ikiye ayrılır. Bunlardan ilki toplam puan, ikincisi ise haftalık puandır. Yemek sepeti puanları, özellikle muhtarlık yarışı sürecinde işinize çok yarayan haftalık olarak biriktirilen puanlardır.

Yemeksepeti uygulaması içerisinde sık bir şekilde kampanyalar ve etkinlikler oluyor. Bunların en başında da Muhtarlık yarışı geliyor. Bu etkinlik, her haftanın Pazartesi günü başlar ve Pazar gününe dek devam eder. Bölge içerisine en fazla Yemeksepeti puanını toplayan kişinin muhtar olduğu bir yarışmadır.

İçindekiler

Yemek Sepeti Puanları Ne İşe Yarar?

Yemeksepeti puanları, muhtarlık seçiminde yarışa dahil olmanızı sağlar. Muhtarlık seçiminde puanı yüksek olan kişi o ayın muhtarı seçilir. Peki, muhtar olmak size ne kazandırır?

Muhtar olduğunuz yorumlarınız en başta görünür olacaktır. Ayrıca, semtinizde daha görünür olabileceksiniz.

yemeksepeti puanlari

Yemek Sepeti Puan Nasıl Yükseltilir?

Yemeksepeti puan yükseltme, olumlu yorum almak adına özverili bir çalışmanın ortaya konması gerekmektedir.

Yemeksepeti üzerinde kendine özgün bir profili bulunduran kişi yemek hizmeti veren işletmeler adına oldukça önemlidir. Bu kadar önemli olmasının en büyük nedeni ise, işletmeler adına verilen puanlar ve yapılan yorumlar çok büyük bir öneme sahiptir. Bu konu hakkında da Yemeksepeti puan nasıl yükseltilir hakkında bazı taktikler bulunmaktadır. Bu taktikler aşağıdaki şekildeki gibidir:

  • Müşterilere yönelik uygun fiyatlandırma seçenekleri sunun.
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutun.
  • Sipariş süreleri azaltarak hızlı teslimatlar yapın.

Yemek Sepeti Muhtarlık Ne İşe Yarar?

Yemeksepeti muhtarlık, Yemek Sepeti uygulamasının içerisinde yer alan en baş etkinliktir. Bu muhtarlık her haftanın Pazartesi gününde başlar. 1 hafta sürecek olan etkinlik ise Pazar günü sonlanır. Muhtar olan kişilere yemek Sepeti uygulaması içerisinde indirim kodları ve farklı kampanya ve indirimler sunulur.

Yemek Sepeti İndirim Yağmuru Nedir?

Yemeksepeti indirim yağmuru, vermiş olduğu kampanyalarla beraber restoranlara destek vermenin haricinde kullanıcıları için dışarıdan yemek siparişlerini cazip hale getiriyor. Kullanıcıları istediği yemeğe en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayan Yemek Sepeti, bazı menülerle çok büyük indirim sağladı.

Yemeksepeti, hem iş ortağı restoranlar adına yaptığı destek kampanyaları hem de kullanıcılarına sağladığı yararlar sayesinde dikkat çekmektedir. Yemeksepeti, son olarak başlatmış olduğu indirim yağmurlarıyla ekonomiye destek olmaya devam ediyor. Kampanya katılım sağlayan 4.000’den daha fazla restorana Yemek Sepeti aracılığıyla geniş çaplı pazarlama desteği sağlanıyor. Yemeksepeti kullanıcıları da böylece %50’ye varan indirimler sayesinde siparişlerini verebiliyor.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın