Cs Go Isınma Süresi Nedir? Nasıl Kapatılır?
  1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar

Cs Go Isınma Süresi Nedir? Nasıl Kapatılır?

0

Cs Go ısınma süresi, arkadaşlarınızla veya botlar ile oynamak üzere sunucuya girildiğinde ilk olarak oynanan oyundur. Özellikle gün içinde ilk kez girildiğinde ısınma modu sayesinde alıştırmalar yapılmaktadır. Gerçek maçlara geçmeden önceden oyuncunun oyuna hazırlanmasına ve daha iyi sonuçlar almasını sağlayacak olan bu durumun pek çok yararı bulunmaktadır. Yeni CSGO oyuncuları için çok faydalı olan ısınma süresi haritayı keşfetmek ve yeni taktikler öğrenmek için de etkilidir. Ama deneyimli oyuncular veya vakti çok olmayanlar için ısınma süresini beklemek zor olabiliyor.

Cs Go Isınma Süresi Nasıl Yapılır?

CSGO ısınma süresi yapmak oyuncunun kendisini hazır hissedinceye kadar uygulayacağı süreyi kapsar. Ancak bunun yanında belirli bir taktik ile ısınma süresi oyuna dair daha verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir;

  • Ön ısınma; sadece botları öldürmek, 5 dakika,
  • Aim alıştırması; flickshot yeteneğini geliştirmek, 5 dakika,
  • Headshot alıştırması; sadece kafa nişanları almak, 5 dakika,
  • Spray kontrolü; silah tepmesini kontrol etmek, 5 dakika.

Bu türden bir ısınma süresi geçirmek hem yeni hem de deneyimli oyuncular için oyuna tamamen hazır olmayı sağlayacaktır. Bu sayede önemli kazanımlar elde edebilir ve oyuna en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Cs Go Bekleme Süresi Azaltma Kodu Nedir?

CSGO bekleme süresi azaltma kodu bekleme süresinin azaltılmasını sağlamaktadır. Oyunun yapısına göre farklı bekleme süreleri bulunmaktadır. Oyundaki farklı seviyeler ve ligler bulunduğu için bu liglerin her birisine farklı bekleme süreleri koyulmuştur. Oyuna yeni başlayanlar ilk 10 galibiyetlerini elde edinceye kadar her 2 maçta geçici bekleme süresi ile karşı karşıya kalır. Bunun yanında rekabetçi modda maçın birden terkedilmesi de geçici bekleme süresi uygulanmaktadır. Geçici bekleme süresini kaldırmak için oyuncunun 10 galibiyet alması gerekmektedir. Daha sonrasında ise dereceli sistemde rütbeye geçiş yapılacağından bekleme süresi çıkmayacaktır.

Eğer oyuncu 7 günlük bekleme süresi ile karşılaşmışsa bu durumda yasaklama uygulanmıştır. Bu yasak bitinceye kadar beklemek gerekmektedir.

Bunun dışında bekleme süresi azaltma kodları çalışmamakta, belirtilen sürelerin beklenmesi gerekmektedir.

Cs Go Botlarla Isınma Kapatma Nasıl Yapılır?

CSGO botlarla ısınma kapatma için öncelikle é tuşuna basarak konsolu açınız. Bu konsola “mp_warmup_end” yazarak enter tuşuna basınız. Bu kodun aktif hale gelmesi sonrasında artık ısınma süresi olmayacaktır. Eğer ısınma süresini azaltmak istiyorsanız bu durumda da konsolu açarak “mp_warmuptime 20” yazabilirsiniz. Buradaki 20 ifadesine girilen rakam değeri kadar ısınma süresi kısalmış olacaktır.

Cs:Go Maç Ararken Isınma Kodu

CSGO maç ararken ısınma kodu kendini geliştirmek isteyen oyuncular tarafından kullanılmaktadır. Konsolu açıp “map botz” yazın ve ardından enter tuşuna basın. Maç arama sırasında bu kod ile ısınma süresi başlayacaktır. Botlara karşı olarak belirlenen süreler kapsamında alıştırma yaparak özelliklerinizi geliştirebilir ve yeteneklerinizi çoğaltabilirsiniz.

içeriğimizi oylayın

Yorum Yazın