Instagram Hesap Açılış Tarihi Öğrenme
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Makaleleri

Instagram Hesap Açılış Tarihi Öğrenme

0

Hiçbir programdan yardım almadan Instagram hesabı açılış tarihi öğrenme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu işlemi bazı kişiler ücret karşılığında yapmaktadır. Instagram hesap Tarihi öğrenme işlemini sizlere göstereceğiz. Böylelikle kimselere ihtiyaç duymadan kendi başınıza yapabileceksiniz.

İnsanların kullanama da ilk sıralarda yer alan Instagram platformu, hemen hemen herkesin hesabının olduğu bir sosyal medya yeridir. Bu hesapların ne zaman açıldığını bilen kişi sayısı is oldukça az sayıdadır. insanların ne zaman hesap açtığı konusu merak uyandırmaktadır. Bunu bilen sayısı da oldukça az olunca insanlar iyice merak etmeye başlamıştır.

Eğer sizde Instagram hesap açılış tarihi öğrenme konusunda fazla bilgi sahibi değil ve merak ediyorsanız en uygun adrestesiniz demektir. Sizlere anlattığımız bu yazıda insanların Instagram hesabını ne zaman açtığını öğreneceksiniz. İsterseniz anlatmaya başlayalım.

Instagram Hesabının Açılış Tarihini Öğrenme​

Bu yazımızda sizlere Instagram Web üzerinden önemli ve gerekli adımları tek tek anlatacağız. Sizler bu adımları takip ederek Instagram hesap açılışı tarihi öğrenmeyi rahatlıkla kavrayacaksınız.

  • Instagram hesabınızı Web üzerinden bağlayın. Profilinize giriş yapın.
  • Hesabınıza girdiğinizde ilk görünen ana sayfa olacaktır. Sizler, sağ üst köşede bulunan insan karakterine tıklayın. Daha sonra kendi profilinize giriş yapın.
  • Profilinize girdikten sonra ‘’ profili düzenle’’ seçeneğinin yanında bir çark resmi göreceksiniz. Görmüş olduğunuz çark resmine tıklayın.
  • Çarka tıkladıktan sonra seçenekler kısmı gelecek, burada ise ‘’gizlilik ve güvenlik’’ yazısına tıklayın.
  • Açmış olduğunuz sayfada ise ‘’hesap verileri’’ kısmını göreceksiniz. Bu kısımda ise Instagram hesap açılış tarihi öğrenmek için gerekli bilgiler olacak.
  • Hesap verilerini görüntüle seçeneğine tıklayın ve hesap bilgilerine bu yerden erişebilecektir.
  • Hesap bilgileri yerinde ‘’katıldığın tarih’’ yazısı bulunmaktadır. Yazının altında hangi tarih, hangi saatte katıldığınız yer almaktadır.

Instagram Hesap Açılış Tarihi Mobilden Nasıl Yapılır?​

Sizlere Instagram hesap açılış tarihi nasıl maddeler halinde anlattık. Şimdi ise mobilden nasıl yapılacağını hızlıca anlatalım. Eğer Instagram Web’e girme şansınız yoksa yukarıda anlattığımız adımları tek tek sırasıyla uygulayarak mobil versiyonunda da yapabilirsiniz. Telefondan yine hesabınıza girin ayarlar kısmına ulaşın. Hesap verileri kısmından gizlilik ve güvenlik bölümüne girin. Yukarıdaki bilgilerin aynısını burada da bulacaksınız.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın