Samet Topçu Kimdir? Nereli? Kardeşleri ve Sevgilisi
  1. Ana Sayfa
  2. Biyografiler

Samet Topçu Kimdir? Nereli? Kardeşleri ve Sevgilisi

0

Samet Topçu, Dünya üzerinde sıklıkla kullanılmakta olan sosyal medya uygulamalarından TikTok’da fenomen olan bir kişidir. Samet Topçu, sıklıkla kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan TikTok üzerinde 1.9 milyondan daha fazla takipçi sayısına sahiptir. Birçok kişi tarafından merak edilmekte olan genç fenomen, genel olarak playback videoları yaparak ünlü olmuştur.

Sametoloji, yayınlamış olduğu videolar ile kısa sürede fenomen olmayı başarmıştır. Takipçi sayısı her gün artış göstermekte olan genç fenomenin paylaşmakta olduğu videoların beğeni sayısı ise kısa süre içerisinde on binlerce beğeniye ulaşmaktadır.

İçindekiler

Samet Topçu’nun Sevgilisi Kim?

Samet Topçu’nun sevgilisi yoktur. Henüz sevgilisi bulunmadığını belirtilen fenomen hakkında ilerleyen zamanlarda yeni bir gelişme bekleniyor. Takipte kalarak yeni haberlerden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Samet Topçu Nereli ve Nerede Yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni Samet Topçu, Bursa doğumlu olup Bursa’da ikametine devam etmektedir. Hayali büyük bir sosyal medya fenomeni olmak olan Samet Topçu, şu anda Bursa’da yaşamaktadır.

Samet Topçu Ne İş Yapıyor?

Samet Topçu, henüz öğrenci olması nedeni ile herhangi bir işte çalışmıyor. Şu an için lise eğitimine devam etmekte olan fenomen, aynı zamanda bir kulüpte spor eğitimi alıyor ve voleybol ile ilgileniyor. Boş zamanlarında ise sosyal medya videoları yükleyen Samet Topçu, özellikle paylaşmakta olduğu dans videoları ile en çok beğenilen videolar arasında yer almayı başarıyor.

Arkadaşları ile girmiş olduğu bir iddia sonucunda TikTok içeriği üretmeye başlayan fenomen, videolarını Instagram ve YouTube üzerinden de paylaşıyor. Süs köpeklerine ayrı bir ilgi duyduğunu belirten Samet Topçu, en büyük hayalini sosyal medya üzerinde büyük bir fenomen olmak olarak belirtti.

 

Samet Topçu Sosyal Medya Hesapları

Ünlü sosyal medya fenomeninin Instagram, Youtube ve TikTok hesabı bulunuyor. Samet Topçu’nun Instagram hesabında 447 bin takipçi bulunurken Youtube hesabında 284 bin abonesi bulunuyor. Tiktok hesap adı Sametoloji olan fenomenin Tiktok üzerinde 2.3 milyon takipçisi bulunuyor.

samet topcu kac kardes
samet topcu kac kardes

Samet Topçu Kaç Kardeşi Var?

Samet Topçu’nun 4 adet kardeşi bulunmaktadır. Bu kardeşlerden iki tanesi kız iken iki tanesi erkektir. Birçok takipçiye sahip olan fenomen ise kardeşleri arasından en büyük olanıdır. Kendinden küçük olan erkek kardeşi ise 10 yaşında olup 4. sınıfa gitmektedir.

Samet Topçu Hangi Takımlı?

TikTok üzerinde büyük bir kitlenin ilgisini çekmiş olan Samet Topçu’nun hangi takımı tuttuğu hakkında herhangi bir bilgi bilinmemektedir. Ancak ilerleyen zamanlarda bu konunun gündeme gelmesi bekleniyor.

Samet Topçu Boyu Kaç?

TikTok fenomeni olan Samet Topçu, 1.70 boyundadır. Ayrıca 80 kilogram olan fenomen, kısa süreli olarak paylaşmakta olduğu videolar ile takipçilerinin dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Samet Topçu renkli gözlere sahip. Yani TikTok fenomeninin gözleri lens değil.

Samet Topçu Nerede Yaşıyor?

10. sınıfa gitmekte olan ünlü sosyal medya fenomeni, Bursa şehrinde ikamet etmektedir. Aynı zamanda sosyal medya fenomeninin Bursa doğumlu olduğu da bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir: Hiraizerdüş Kimdir?

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın