Kadınlar Erkeklerden Ne İster?
  1. Ana Sayfa
  2. İlişkiler

Kadınlar Erkeklerden Ne İster?

0

Kadınlar genellikle hayatlarındaki erkeklerden sağlam bir karakter, güven verici imaj ve sadakat beklerler. Kendine güvenen öz güven sahibi her erkek her kadına mutlaka çekici gelecektir. Birçok kadın için aslında erkeğin dış görünüşü önemli olmamaktadır. Kadınlar daha çok keşfedilmesi kolay olan yani içi dışı bir olan erkeklere daha fazla ihtiyaç duyarlar.

Kadınlar ne ister? hayatındaki erkeği kendini güçsüz ve zayıf hissettiği zamanlarda bir sığınak olarak görmek istiyor. Ancak bir kadının güven duyduğu partnerine karşı güvensizliği boy göstermeye başlarsa eğer, kadın ilişki için göstereceği bütün fedakarlıklardan bir anda vazgeçebiliyor. Bunun için kadınlar bir erkekten sadece güven istiyor.

Toplumun En Büyük Sorunu; Kadına Yönelik Şiddet

Kadına uygulanan şiddet, herkesin vermesi gereken bir mücadeledir. Çünkü her 3 kadından 1’i ne yazık ki şiddet görüyor. Bu da kadına yönelik şiddetin ciddi boyutlara ulaştığının bir kanıtıdır.

Kadınlar sadece fiziksel şiddete değil, bazen de sözlü şiddete geçmişten günümüze kadar maruz kalarak ne yazık ki hayatlarını bu şekilde devam ettirmek zorunda kalmıştırlar. Ancak günümüzde kadına yönelik şiddetin en az yaşandığı ülkelere de rastlamak mümkün. Bunlar arasında ilk sırada Polonya yer alırken daha sonra ise bunu Avusturya takip etmektedir.

Kadına yönelik uygulanan şiddet sadece şiddet gören kadının problemiymiş gibi algılandığı için ne yazık ki bu tür olaylara bir çok kişi hiç aldırış etmeden tepkisiz kalabilmektedir. Oysa ki toplumun en büyük sorunu kesinlikle kadına yönelik şiddettir. Biz de herkesin bu konuda daha fazla duyarlı olması için bir kez daha “kadına şiddete hayır!” diyoruz.

kadina yonelik siddete son

Ve son olarak Bonitam Kadın Sitesi

Özellikle de la İsla Bonita şarkısından sonra araştırma konusu olan Bonita ’nın Türkçe anlamı nedir? Sorusu bir çok kişinin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi olmuştu. Bir çok dilde yer alan Bonita kelimesinin Türkçe anlamı güzel ada anlamına gelmektedir.

Kadın sitesi lideri olan Bonitam, kadınların hayattaki bütün beklentilerini karşılayamasa da, onlara sunduğu pratik bilgiler sayesinde birçok kadının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Siz de yerinizi bu sitede garanti ederek, pratik bilgilerin tadını çıkarabilirsiniz.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın