Udemy ile İnternetten Para Kazanmak 3 Adım
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar

Udemy ile İnternetten Para Kazanmak 3 Adım

0

Udemy ile İnternetten Para Kazanmak mümkün olan en keyifli yollardan bir tanesidir. 2009 yılında iki Türk girişimci tarafından kurulmuş olan Udemy, milyon dolar değerinde bir sitedir. Bu iki girişimci Amerika’dan almış oldukları yatırım sayesinde bu siteyi kurmuşlardır. Udemy bir şeyler öğrenmek isteyenler ve öğretmek isteyenler için kurulmuş bir sitedir. Udemy sayesinde kendi alanında eğitim vermek isteyen her bir birey online video kursları çekip yayınlayarak gelir elde edebilir.

Udemy Sitesinden Eğitim Görmek Mümkün Müdür?​

Udemy sitesinde an itibari ile on iki milyondan daha fazla kırk binden fazla kurs verilmektedir. Bu kursların her cihazdan izlenebilmesi mümkündür. Udemy sitesinde hem ücretsiz hem de ücretli eğitimler bulunmaktadır. Ücretsiz eğitimlerin bulunma olasılığı diğerlerine nazaran daha zordur. En uygun fiyatlandırma on dokuz dolar civarında olmak ile birlikte birçok farklı düzeyde ve alanda eğitim almak mümkündür. Udemy’den para kazanmak da mümkün haldedir.

Udemy Sitesinde En Çok Tercih Edilen Eğitimler Nelerdir?​

Udemy sitesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen eğitimler teknoloji temellidir. Yazılım, hacker olma, android uygulaması geliştirme ve benzeri birçok içerik tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Ağırlık verilen eğitimler sadece teknoloji alanında değil aynı zamanda sanat, dil, pazarlama teknikleri, fotoğrafçılık gibi geniş bir alana yayılmaktadır. Kullanıcılar almak istedikleri bulabilmeleri için geniş bir ağa sahip olmasına önem verilmiştir. Udemy ile İnternetten Para Kazanmak için çok tercih edilenleri değil uzman olduğunuz alanda en iyisini yapmaya çalışın.

Udemy Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?​

Udemy ile internetten para kazanmak isteyenler Udemy sitesi üzerinde eğitim verilecek konun belirlenmesi ilk aşamadır. Ardından yapılması gereken şey ise, site içerisinde belirlenen konu üzerinde araştırma yapmak olmalıdır. Eğitim vermek isteyen kişi araştırma yaptıktan sonra kendi ücretini kendisi belirlemektedir. İçerik oluşturulduktan sonra tanıtım metni oluşturulmalıdır.

Tanıtım metni video içeriği hakkında kısa ve net bir şekilde olması gerekmektedir ki eğitim almak isteyen bireyler bilgi edinebilsinler. Udemy para kazanma paydası ise eğitimi veren kişilerin ve site arasından yüzde elli orana sahiptir.

Kişiler verecekleri eğitimleri öğrenci promosyon ve reklam duyurusu yaparak derse katılım sağlarlar ise yüzde doksan yedi oranında eğitim veren kişi kazanç sağlamış olacaktır. Bu durum ise verilen eğitimin reklam ile tanıtılmasına olanak sağlamaktadır.

Daha farklı bir şekilde olan dış ortak, harici partneri ile ders alımı sağlanır ise yüzde elli oranında ortak kazanırken yüzde yirmi beşer şekilde udemy ve eğitmen kazanmaktadır.

Umarım yazımızı faydalı ve bilgilendirici bulmuşsunuzdur. Beğendiyseniz, teşekkür olarak sizden yazımızı paylaşmanızı ve daha çok kişiye ulaşmasında yardımcı olmanızı rica ediyoruz.

Yorum Yazın